Інфляція в Німеччині зненацька сповільнилася у квітні


Інфляція в Німеччині зненацька сповільнилася у квітні

Споживчі ціни в Німеччині, розраховані за стандартами Європейського Союзу, зросли у квітні на 1% у річнім вирахуванні після підвищення на 1,2% місяцем раніше, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на попередні дані Федерального статистичного управління країни.

Аналітики прогнозували більш значне збільшення цього показника - на 1,3%.

У порівнянні з березнем споживчі ціни знизилися на 0,1%, тоді як експерти очікували підвищення на 0,2%. У попередньому місяці інфляція становила 0,6%.

Економічний підйом у Європі залишається слабким, враховуючи, що компанії скорочують витрати, щоб підтримати свої прибутки, а споживачі неохоче витрачають гроші, побоюючись безробіття. Це стримує інфляцію в регіоні, спровоковані ростом цін на енергоносії.

Споживчі ціни, розраховані за німецькими стандартами, у поточному місяці зросли на 1% у річнім вирахуванні й скоротилися на 0,1% щодо березня. Експерти прогнозували збільшення показників відповідно на 1,2% і 0,2%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua