У Києві почнуть контролювати стан доріг і дорожньої розмітки


У Києві почнуть контролювати стан доріг і дорожньої розмітки

Київська влада незабаром створить незалежну Службу контролю над станом дорожнього покриття і розмітки. Відповідне доручення дав заступник голови Київської міськдержадміністрації Денис Басс, повідомляється на офіційному сайті КМДА.

"Станом на сьогодні близько 85% київських вулиць потребують капітального ремонту. Така ситуація склалася через те, що останні 30 років на ремонт доріг майже не виділялися кошти. Лише останні три роки ми виконуємо щорічний норматив і ремонтуємо дорожнє покриття в необхідному обсязі, - проте цього мало. Саме тому ми вирішили створити спеціальну незалежну службу, яка щодня стежитиме за станом доріг в місті і процесом робіт з їх ремонту. Завдяки цьому ми зможемо побачити об'єктивну картину стану дорожнього покриття і прискоримо відновлення доріг, аби в європейської столиці були дороги європейського рівня", - повідомив Басс.

До обов'язків нової служби увійдуть щоденний моніторинг стану дорожнього покриття і розмітки і фотографування ямковості, інших пошкоджень дорожнього покриття і пошкодження або відсутності розмітки.

Про зміни на дорогах столиці - відновлення дорожнього полотна і розмітки - Служба контролю буде звітувати щотижня і надавати відповідні фотографії з фіксацією стану дороги до і після проведення робіт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua