Через ситуацію в Україні Росія продовжить будівництво обхідних газопроводів


Через ситуацію в Україні Росія продовжить будівництво обхідних газопроводів

Росія не затягуватиме реалізацію крупних інфраструктурних проектів у сфері енергетики, у тому числі і у зв'язку з ситуацією на Україні, заявив Володимир Путін після церемонії підписання документів зі своїм італійським колегою Сильвіо Берлусконі.

"Ми підписали договори з Україною і гарантували на 10 років постачання вуглеводнів через територію цієї країни", - відзначив російський прем'єр.

За його словами, був збережений не лише контракт на постачання сировини для українських споживачів, але "що найголовніше для європейців, ми зберегли транзитний контракт на найближче десятиліття про постачання сировини до Європи через територію України".

"Але ви самі бачите, що відбувається на Україні в зв'язку з цим: йде внутрішньополітична метушня довкола цих домовленостей, деякі представники опозиції вже заявили, що якщо вони прийдуть до влади, вони зруйнують дані домовленості, тому зволікати з крупними інфраструктурними проектами, що підвищують енергобезпеку в Європі, не варто", - підкреслив Путін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua