ДАІ привчить пристібати ремені безпеки


ДАІ привчить пристібати ремені безпеки

Департамент ДАІ МВС України, з 24 по 30 квітня на українських автодорогах проводить операцію - "Ремені безпеки - шанс на життя". У відомстві мають намір сформувати у українських водіїв відповідальне ставлення до використання в дорозі ременів безпеки.

В ДАІ відзначають, що при недотриманні вимог Правил дорожнього руху (ДТП), щодо використання засобів безпеки в транспортних засобах, порушникам доведеться заплатити штраф в сумі від 51 до 85 гривень.

За даними ДАІ вірогідність смертельного результату для водіїв, які користуються ременями безпеки, зменшується в 2,1 разів, а для пасажирів - в 3,1 від загального числа ДТП. Для тих, хто користується ременями безпеки, ризик загинути під час лобового удару зменшується в 2,3 разу, і в 5 разів - при перекиданні автомобіля.

За статистикою ДАІ, близько 60-70% смертельних випадків при ДТП відбувається саме тому, що люди навмисне не скористалися ременями безпеки. "Таким чином, з 100 загиблих людей 60-70 могли б залишитися живими", - відзначають у Державтоінспекції.

Також ремені безпеки практично унеможливлюють отримання травм голови, в той час, як близько 84% від загальної кількості всіх потерпілих в ДТП, як правило, доставляються в лікарні з черепно-мозковими травмами.

В ДАІ упевнені - поради, прохання і повчання не можуть бути дієвішими, ніж покарання. "У Англії серйозно ставитися до засобів безпеки в автомобілях почали лише після введення вимоги про обов'язкове їх використання. Така ж картина спостерігалася в Швеції і Австралії, де після прийняття відповідного закону різко зменшилася кількість ДТП з тяжкими наслідками. Досягли такого результату і завдяки встановленню значної суми штрафу за подібне порушення. Наприклад, у Великобританії це близько 500 фунтів стерлінгів (722 долари), в Ізраїлі - 380 шекелів (88 доларів)", - йдеться в повідомленні ДАІ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua