Британці мають більше відкладати, щоб захиститися від іноземних загарбників


Британці мають більше відкладати, щоб захиститися від іноземних загарбників

Лейбористи не управляли економікою достатньо ефективно, і брак заощаджень у британців робить провідні національні компанії відкритішими для іноземних загарбників, стверджують автори дослідження, виконаного для Національного інституту економічних і соціальних досліджень.

Мозковий трест вважає, що середній приріст був вищий при останньому уряді консерваторів у Великобританії, ніж за роки лейбористського правління, і що Британія зазнала більших втрат від рецесії, ніж інші країни сімки" в обсязі ВВП і в безробітті. Про це пишуть в The Times.

Мартін Віїл, співавтор доповіді, стверджує, що британці повинні мати більший рівень заощаджень, і наводить як характерний приклад захвату Cadbury корпорацією Kraft, як симптом слабкості рівнів заощаджень. Британія - це економіка з високим рівнем споживання, але не великих заощаджень; це означає, що британські активи мають бути продані іноземцям.

Як відомо, протягом останніх років серед нуворишів з України і країн СНД стало модно купувати нерухомість в Лондоні й інші активи в Британії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua