І в Швейцарії є бідні. Кожен десятий


І в Швейцарії є бідні. Кожен десятий

Поширене твердження, що в багатих країнах, загалом, багаті всі, на жаль, завжди було далеке від істинного стану справ - франки не ростуть на деревах навіть в такій найбагатшій країні світу, як Швейцарська Конфедерація. Напередодні національного Дня боротьби проти бідності швейцарська філія добродійної організації "Карітас" вибрала гасло "Скоротити удвічі бідність".

Це день будуть відзначати 24 квітня у всіх кантонах країни. Мета почину - скоротити число жебраків в Швейцарії в два рази до кінця 2020 року.

"У всіх 13 кантонах країни художники і громадські діячі висвітлюватимуть проблеми, які досі вважалися табу, такі, як матеріальна бідність і відсутність перспектив на майбутнє", повідомляється в комюніке організації.

Заплановано різні заходи: символічні - знесення "стіни бідності" в Берні - і конкретні, такі, як доброчинний марафон, доходи від якого профінансують проекти проти убогості.

Згідно "Карітас", в Швейцарії один житель з десяти вважається бідним.

Недавно Федеральна Рада, представляючи документ "Глобальна стратегія Швейцарії в питаннях боротьби з бідністю", визначила це завдання як невідкладне політичне зобов'язання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua