У Росії пиво прирівняють до вина і горілки


У Росії пиво прирівняють до вина і горілки

Глава Федеральної служби з регулювання алкогольного ринку (Росалкогольрегулювання) Ігор Чуян схвалив законопроект, що прирівнює пиво до звичайного алкоголю: в разі прийняття закону виробникам і дистриб'юторам доведеться отримувати спеціальні ліцензії, продукцію міцністю понад 5% не можна буде продавати в кіосках, а понад 7% - доведеться маркувати. Крім того, ємкість пивної тари не повинна перевищувати 0,33 л, пише газета "Коммерсант'".

Проте видання відзначає, що учасники ринку не розуміють необхідності отримання ліцензій на виробництво. "Це інструмент контролю за нелегальною продукцією, а пивоварний ринок, на відміну від горілчаного, характеризується практично повною відсутністю контрафакту", - заявив представник Anheuser-Bush InBev Ілля Лисенко.

Що стосується ліцензування обороту пива, то така міра, на його думку, призведе до додаткових адміністративних і фінансових витрат для роздрібних операторів, в першу чергу для невеликих продуктових магазинів і кіосків, через які реалізується близько 25% пива.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua