Киргизія націоналізує майно сім'ї Бакієвих


Киргизія націоналізує майно сім'ї Бакієвих

Арештовано майно сина екс-президента Киргизії Курманбека Бакієва Максима. Про це заявив заступник голови тимчасового уряду Азімбек Бекназаров в ефірі державного телебачення республіки. Нова влада Киргизії має намір націоналізувати незаконно придбане майно сім'ї Бакієвих.

Раніше генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно молодшого сина екс-президента - Максима Бакієва, який керував Центральним агентством розвитку, інновацій і інвестицій країни, він звинувачується в нанесенні збитку державі.

Генпрокуратура республіки порушила вже 23 кримінальні справи, фігурантами яких є близьке оточення молодшого сина колишнього президента Бакієва - Максима. Кримінальні справи пов'язані з порушеннями в економічній сфері.

"В питаннях розслідування фінансових справ Максима Бакієва працює комісія, після завершення розслідування ми надамо інформацію тимчасовому уряду", - сказав Бекназаров.

Бекназаров порадив всім колишнім наближеним екс-президентів Акаєва і Бакієва "залишити всі свої спроби увійти до влади".

"Ми всі добре знаємо осіб, які як при Акаєві, так і при Бакієві, вихваляючи і потураючи їх діям... привели до того, що країна розікрадена, влада була корумпована наскрізь. Тепер ці ж особи хочуть увійти до влади самі, або проштовхують своїх нащадків і родичів і оббивають пороги членів тимчасового уряду", - заявив він.

Він закликав прибічників колишньої влади "одуматися і припинити всі спроби входження у владу". "Деякі з вас досі займають ключові позиції в державних структурах, у тому числі в правоохоронних органах і судах. Я прошу вас добровільно скласти з себе повноваження", - сказав Бекназаров.

В Киргизії 7 квітня мітингуючі зайняли Будинок уряду Киргизії, влада перейшла до тимчасового уряду. Другий президент країни Курманбек Бакієв 16 квітня покинув країну і написав заяву про складання повноважень. Тимчасовий уряд узяв на себе функції президента, уряду і парламенту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua