Янукович обурився суддями, які замовляють на свята іноземних рок-зірок


Янукович обурився суддями, які замовляють на свята іноземних рок-зірок

Президент України Віктор Янукович доручив правоохоронним органам перевірити джерела надходження коштів у суддів, які "замовляють собі на свята іноземних рок-зірок".

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави заявив під час засідання Національного антикорупційного комітету, яке відбулось сьогодні в Адміністрації Президента.

Він підкреслив, що велике занепокоєння викликає ситуація із корупцією серед представників судової системи. Водночас, зазначив Янукович, правоохоронні органи викривають дуже мало фактів порушень закону суддями. Як пояснив Президент, це пояснюється, з одного боку, недостатньою та неефективною роботою правоохоронних органів в цьому напрямку, а з другого - високим ступенем латентності, тобто прихованості динаміки злочинності в судах та значною клановістю у цій сфері.

"Що це за судді, які влаштовують салюти на 100 тисяч доларів, їздять на дорогих автомобілях у супроводі трьох джипів і замовляють собі на свята іноземних рок-зірок?..", - навів Президент факти, посилаючись на інформацію, яку йому надала спецслужба.

У зв’язку з цим Янукович також констатував, що через високий рівень корумпованості судова система має надзвичайно низький рівень довіри у суспільстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua