ДПАУ планує ввести додаткову електронну звітність по внутрішньому вхідному перестрахуванню


ДПАУ планує ввести додаткову електронну звітність по внутрішньому вхідному перестрахуванню

Державна податкова адміністрація (ДПАУ) планує додатково до існуючої податкової звітності страховиків ввести розшифровку сум контрагентів по вхідному внутрішньому перестрахуванню. Про це повідомила директор департаменту контролю за фінансовими установами і операціями у сфері зовнішньоекономічної діяльності ДПАУ Тетяна Сисоєва на V Міжнародній конференції із страхування і перестрахування "Київська весна" в Києві.

Вона відзначила, що перестрахування – один з основних каналів мінімізації оподаткування. Його рівень в 77 страхових компаній країни складає від 66% до 100%.

За словами Т.Сисоєвої, в проекті нового Податкового кодексу України, що розробляється, передбачається залишити без змін оподаткування компаній зі страхування життя - на рівні 0%, ввести оподаткування прибутку ризикових страхових компаній - на рівні 16-19%, розраховуючи його за схемою: дохід "мінус" витрати "плюс" амортизація "плюс" резерви.

Що стосується резервів, то ця пропозиція перебуває ще в стадії обговорення, відзначила вона.

За словами Т.Сисоєвої, страхові виплати нерезидентам планується здійснювати за нульовою ставкою оподаткування (для фізичних осіб і по "зеленій карті) і по 4%-ною - по інших виплатах.

Вона також повідомила, що станом на 1 квітня 2010 року до бюджету України надійшло 123,8 млн грн. податку на прибуток страхових компаній, що на 4% вище до аналогічної дати 2009 року і складає близько 70% всіх податкових надходжень страховиків до держбюджету.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ДПС України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua