НБУ встановив окремі вимоги до формування резервів під кредити виробникам агропродукції


НБУ встановив окремі вимоги до формування резервів під кредити виробникам агропродукції

Національний банк України (НБУ) встановив окремі вимоги до формування резервів під кредити сільськогосподарським товаровиробникам.

Відповідне рішення закріплене постанова НБУ №180 від 13 квітня, текст якого розміщений на веб-сайті Верховної Ради. Документом вносяться зміни до постанови НБУ про стимулювання кредитування економіки від 3 листопада 2009 року (№650).

Згідно змінам, при розрахунку розміру резервів по кредитах, наданим позичальникам-сільгосптоваровиробникам, вартість забезпечення у вигляді майнових прав на майбутню сільгосппродукцію (очікуваний урожай, приплід худоби) прийматиметься з такими коефіцієнтами: при стандартній категорії кредитної операції - 50%, при "під контролем" - 40%, при субстандартній - 20%, при сумнівній - 10%.

Дані коефіцієнти діятимуть до 31 грудня 2011 року.

В постанові зазначено, що зміни внесені з метою сприяння кредитній підтримці банками підприємств агропромислового комплексу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua