Рецесія в США "певно завершена", але зниження безробіття потребує часу


Рецесія в США "певно завершена", але зниження безробіття потребує часу

Рецесія в США "певно завершена", проте для зниження безробіття в країні буде потрібен якийсь час, вважає глава Федерального резервного банку (ФРБ) Чикаго Чарльз Еванс, повідомляє агентство Bloomberg.

"Рецесія, певно, завершена, - заявив Еванс, виступаючи на телеканалі WTTW. - Проте, враховуючи, що безробіття залишається високим, а інфляція дуже низькою, збереження стимулюючої кредитно-грошової політики є дуже важливим".

"Низькі процентні ставки здаються мені доречними в даній ситуації", - відзначив глава ФРБ Чикаго. За його словами, необхідні дуже високі темпи економічного зростання, щоб скоротити безробіття в США.

Заяви Еванса підтверджують його підтримку позиції Комітету з відкритих ринків США, що обіцяє зберігати базову процентну ставку на "виключно низькому" рівні протягом "тривалого" періоду часу.

В даний час базова процентна ставка в США перебуває в цільовому діапазоні 0-0,25% річних, Федеральний резерв утримує її на цьому рівні з грудня 2008 року.

Наступне засідання ФРС відбудеться 27-28 квітня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua