Єврокомісар з економіки: Дефолту в Греції не буде


Єврокомісар з економіки: Дефолту в Греції не буде

Не існує жодної можливості того, що Греція оголосить дефолт по своїх суверенних облігаціях, і немає підстав сумніватися в прихильності Німеччини зобов'язанню Євросоюзу про надання Греції допомоги, заявив єврокомісар з економіки Оллі Рен.

Відповідаючи на запитання журналістів під час прес-конференції в Брюсселі, Оллі Рен сказав коротко: "Дефолту в Греції не буде. Це питання навіть не стоїть".

Якщо влада Греції вирішить скористатися фінансовою допомогою ЄС розміром 30 млрд. євро, то Німеччині в 2010 р. доведеться виділити на ці цілі до 8,4 млрд. євро. Саме така сума відповідає частці ФРН в Європейському центральному банку (ЄЦБ). "У мене немає підстав сумніватися в тому, що німецька сторона виконає свої зобов'язання, якщо допомога все ж буде запитана", - підкреслив Рен.

Єврокомісар Рен також підтвердив свій намір приділяти більше уваги порушенню правила бюджетної дисципліни і підсилити економічне спостереження за країнами блоку, щоб уникнути повторення фінансової кризи.

Рен нагадав, що Єврокомісія не має наміру і не має права втручатися в бюджетну політику окремих країн, це - справа національних парламентів. Проте у всіх країн єврозони спільна доля, тому всі партнери повинні неухильно дотримуватися правил, які вони самі затвердили, вважає єврокомісар.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua