Кабмін має намір ввести незалежних директорів у наглядові ради банків, докапіталізованих державою


Кабмін має намір ввести незалежних директорів у наглядові ради банків, докапіталізованих державою

Кабінет міністрів України має намір ввести незалежних директорів в наглядові ради трьох докапіталізованих за участю держави банків ("Укргазбанк", банк "Київ", "Родовід-банк"). Про це йдеться в урядовому проекті Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2010 рік, який оприлюднений на сайті Верховної Ради.

"Призначити незалежних директорів у наглядові ради трьох капіталізованих банків, як це передбачено Меморандумом між Нацбанком і Мінфіном", - сказано в документі.

Крім того, уряд ставить завдання в 2010 році підготувати і розглянути бізнес-плани вказаних кредитно-фінансових установ.

Також в поточному році Кабмін має намір розробити проект Стратегії розвитку державних банків ("Ощадбанк", "Укрексімбанк") і банків, докапіталізованих державою.

У планах уряду також сприяти активізації кредитування такими банками сільгоспвиробників, зокрема в період проведення комплексу весняно-польових робіт, виділення бюджетних коштів на здешевлення залучених кредитів.

Як повідомлялося, в 2009 році загальна сума докапіталізації банків за участю держави склала 19,6 млрд. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua