ДТЕК найняв ING Bank, RBS й Erste Group Bank для випуску єврооблігацій


ДТЕК найняв ING Bank, RBS й Erste Group Bank для випуску єврооблігацій

ДТЕК, найбільша приватна вертикально інтегрована енергетична компанія України, оголосила про плановане розміщення облігацій.

"Плановане розміщення облігацій буде залежати від ринкової кон'юнктури й очікується, що вихідне розміщення в доларах США буде спрямовано кваліфікованим інвесторам відповідно до Положення S і Правилу 144A", - говориться в повідомленні ДТЕК у вівторок.

"Мандат на організацію випуску цінних паперів компанія надала ING Bank N.V., The Royal Bank of Scotland plc й Erste Group Bank AG", - уточнюється в документі.

У ДТЕК агентству "Інтерфакс-Україна" відзначили, що інші деталі планованого випуску поки не розголошуються.

ДТЕК створений в 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Рината Ахметова. Корпорації делеговані функції з стратегічного управдіння підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку й збагаченню вугілля, виробництву та реалізації електроенергії. Єдиним власником товариства є DTEK Holdings Limited (Кіпр).

У вугільний сегмент ДТЕК входять ВАТ "Павлоградвугілля" ( що поєднує десять шахт), ВАТ "Шахта "Комсомолець Донбасу" і п'ять збагачувальних фабрик. За підсумками 2009 року частка ДТЕК у вуглевидобувній галузі України склала 24,4%.

Сегмент генерації представлений ТОВ "Східенерго" та асоційованою компанією ВАТ "Дніпроенерго", у якій ДТЕК володіє 47,46% акцій. За підсумками роботи в 2009 році частка цих компаній у тепловій генерації України склала: "Східенерго" - 25,2%, "Дніпроенерго" - 20,5%.

ТОВ "Сервіс-Інвест" і ВАТ "ПЕС-енерговугілля" у складі ДТЕК представляють сегмент дистрибуції електроенергії, їх частка закупівлі в ДП "Енергоринок" в 2009 році склала 7,7%.

Консолідований чистий прибуток ДТЕК в 2009 році збільшився в 7,2 рази в порівнянні з 2008 роком - до 0,86 млрд грн, EBITDA - на 3,3%, до 3,57 млрд грн, консолідований виторг - на 15,7%, до 15,01 млрд грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua