0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Чотирьом найбільшим китайським банкам необхідно залучити 70 млрд дол.


Чотирьом найбільшим китайським банкам необхідно залучити 70 млрд дол.

Чотирьом найбільшим китайським банкам, чиї акції торгуються на біржі, необхідно залучити 480 млрд. юанів ($70 млрд.) відповідно до нормативних вимог до фінансової стабільності. Про це повідомив президент Industrial & Commercial Bank of China Ltd.

ICBC, China Construction Bank Corp., Bank of China Ltd. і Bank of Communications Ltd. повинні підтримувати коефіцієнт достатності капіталу на рівні не нижче 11,5%, навіть із урахуванням того, що кількість видаваних ними кредитів, за оцінками фахівців, збільшиться на 15 трлн. юанів у найближчі п'ять років, повідомив президент ICBC Ян Кайшен.

Оцінка Яна в чотири рази перевищує ту кількість коштів, яку ICBC, Bank of China і Bocom планували залучити протягом цього року.

"Моделі росту банків Китаю вимагають, щоб вони зверталися до ринків капіталу через кожні кілька років, - говорить Мей Ян, аналітик Nomura International (HK) Ltd. - Тут немає легких шляхів".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування