"Альфа-банк" судиться з депутатом Ради через кредит


"Альфа-банк" судиться з депутатом Ради через кредит

Вхідний до групи найбільших "Альфа-банк" (Україна) вимагає в Новозаводському районному суді Чернігова від депутата Верховної ради Дмитра Святаша (фракція Партії регіонів) погасити кредитну заборгованість.

Про це говориться у відповідному виклику депутата Святаша до суду, опублікованому в пресі.

"Новозаводський районний суд Чернігова повідомляє, що відкритий розгляд справи за заявою ПАО "Альфа-банк" про видачу виконавчого документа на підставі рогляду постійно діючого третейського суду при Всеукраїнській громадській організації "Всеукраїнський фінансовий союз" у рамках цивільної справи за позовом ПАО "Альфа-банк" до Святаша Дмитру Володимировичу про стягнення заборгованості за кредитним договором відкладене на 20 квітня", - говориться в повідомленні.

Суд викликає Святаша для участі в засіданні.

" Для участі в справі як відповідач викликається Святаш Дмитро Володимирович (останнє відоме місце проживання Харків, вулиця Мінська, 85-А)", - говориться в повідомленні.

У випадку відсутності Святаша на судовому засіданні суд має намір ухвалити рішення щодо справи на підставі наявних у нього даних і доказів.

Суд не приводить інформації про суму кредитної заборгованості Святаша перед "Альфа-банком".

"Альфа-банк" (Україна) не коментує ситуацію щодо цього судового позову.

Святаш - співвласник корпорації "АІС", яка займається виробництвом, продажем і обслуговуванням автомобілів і автобусів.

В 2008 році в рейтингу найзаможніших українців журналу "Фокус" Святаш розділив 104-е і 105-е місця з іншим співвласником "АІС" Василем Поляковим, при цьому експерти оцінили стан кожного з компаньйонів в 200 мільйонів доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
В Контексті Finance.ua
Опитування