Уряд України доручив міністру фінансів здійснювати зовнішні запозичення


Уряд України доручив міністру фінансів здійснювати зовнішні запозичення

Міністр фінансів Федір Ярошенко отримав від уряду України доручення здійснювати зовнішні запозичення і укладати для цього необхідні угоди.

Відповідне рішення оформлене розпорядженням Кабінету міністрів №818 від 7 квітня.

Уряд нагадує, що за статтею Бюджетного кодексу, до прийняття закону про державний бюджет на поточний бюджетний рік, запозичення можуть здійснюватися лише з метою погашення основної суми державного боргу, окрім випадків, пов'язаних з капіталізацією банків, і витрат, здійснюваних із Стабілізаційного фонду.

Азаров на минулому тижні повідомив, що уряд вже отримує пропозиції від іноземних банків про фінансування. Він висловив упевненість, що їх кількість зростатиме із стабілізацією фінансово-економічної ситуації в країні. "Ми нікому не відмовляємо, ми вивчаємо всі пропозиції", - сказав глава уряду.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко в середині березня зазначив, що уряд в політиці державних запозичень орієнтуватиметься, перш за все, на зовнішні запозичення. В той же час він сказав, що пропоновані ставки ще високі.

За словами Тігіпка, уряд має намір відновити програму співпраці з МВФ в травні, продемонструвати рішучість в проведенні реформ, після чого отримати зниження ставок і успішно вийти на ринок зовнішніх запозичень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua