"Дорожня карта" автоматизує перехід до безвізового режиму з ЄС


"Дорожня карта" автоматизує перехід до безвізового режиму з ЄС

В Європейській комісії заявляють, що питання надання Україні "дорожньої карти" для скасування віз носить виключно політичний характер.

Як передає власний кореспондент УНІАН в Брюсселі, про це заявив, виступаючи на засіданні Комітету з питань закордонних справ Європарламенту генеральний директор Генерального директорату "Зовнішні відносини" Х’юг Мінгареллі.

"Мова йде виключно про політичні дебати в Раді ЄС, немає жодних технічних передумов", - сказав він.

Представник ЄС підкреслив, що рішення про надання "дорожньої карти" має бути схвалене країнами-членами ЄС.

Він також підкреслив, що надання "дорожньої карти" автоматизує процес переходу до безвізового режиму з Україною, тоді як простий візовий діалог, який ведеться зараз між Україною і ЄС, дуже схильний до політичного впливу.

Як повідомляв УНІАН, Україна і ЄС почали діалог про скасування безвізового режиму 29 жовтня 2008 року. До останнього часу ЄС відмовлявся надати Україні "дорожню карту", необхідну для переходу до безвізового режиму.

22 березня цього року на засіданні Ради закордонних справ ЄС міністри закордонних справ країн-членів ЄС консенсусно підтримали надання Україні "дорожньої карти", але на чітких умовах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua