Глава банку ФРС Хоєніг наполягає на підвищенні ставки до 1%


Глава банку ФРС Хоєніг наполягає на підвищенні ставки до 1%

Глава Федерального резервного банку Канзасу Томас Хоєніг, думка якого на останніх двох засіданнях Комітету з відкритих ринків розійшлася з точкою зору більшості, висловився за підвищення незабаром базової процентної ставки американського ЦБ до 1% з нинішніх 0-0,25%.

"Я б розглядав крок до 1% просто як продовження нашої стратегії по згортанню заходів, які були спочатку введені для протидії розростанню фінансової кризи, що вибухнула восени 2008 року", - цитує його виступ в Санта-Фе агентство Bloomberg.

"Рівень ставки по федеральних фондах в 1% все одно буде високо стимулюючим. З цієї точки зору подальші зміни ставки по федеральних фондах могли б залежати від розвитку економічної і фінансової ситуації".

Хоєніг побоюється, що нинішні наднизькі ставки можуть призвести до утворення бульбашок на ринку.

Банкір вже декілька місяців висловлюється за відмову від звичної в заявах ФРС формули про збереження низьких ставок ще протягом тривалого часу, вказуючи на ризики, пов'язані з можливим зростанням інфляційних чекань в США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua