Україна має намір у 2010 р. зменшити податкове навантаження на бізнес до 30,9% ВВП


Україна має намір у 2010 р. зменшити податкове навантаження на бізнес до 30,9% ВВП

Україна у 2010 році має намір зменшити податкове навантаження на бізнес до 30,9% ВВП, повідомила заступник міністра фінансів Тетяна Єфименко під час "круглого столу" на тему "Оподаткування в Україні: ключові проблеми і шляхи їх рішення" в Києві.

"Україна задекларувала євроінтеграційний шлях. Позиція полягає в тому, аби фіскальний тиск ні в якому разі не перевищував те податкове навантаження, яке сьогодні існує в світі. У проекті держбюджету, який презентований Міжнародному валютному фонду, - це (податкове навантаження) 30,9% ВВП", - сказала вона.

За словами заступника міністра, податкове навантаження у низці європейських країн становить 33-40%, в США - 22%. Різне податкове навантаження пояснюється різними системами соціального страхування.

Як уточнила Єфименко агентству "Інтерфакс-Україна", в Україні в попередні роки податкове навантаження на бізнес складало 34-35% ВВП.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua