Азаров заявляє, що нова влада зацікавлена в створенні електронного управління


Азаров заявляє, що нова влада зацікавлена в створенні електронного управління

Новий склад Кабінету міністрів зацікавлений в побудові в Україні електронного управління, до реалізації якого будуть залучені всі органи державної виконавчої влади, і досягненні стовідсоткової комп'ютерної освіченості громадян.

Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з президентом корпорації "Майкрософт Інтернешнл" Жаном-Філіпом Куртуа, повідомили в прес-службі Кабміну.

М.Азаров відзначив, що, з одного боку, держава має висококваліфікованих розробників програмного забезпечення, що відзначає і корпорація "Майкрософт", яка користується їхніми послугами. З іншого боку, зазначив він, країна має дуже низький рівень комп'ютерної освіченості - всього 25% населення володіють навиками в області інформаційних технологій. Тому, за словами глави уряду, формування інформаційного суспільства і електронного управління необхідне Україні як обов'язкова умова переходу до економіки знань.

Під час зустрічі сторони визначили три напрями співпраці. Перше – побудова базової інфраструктури "обчислення в хмарі", якій як сервісом користуються органи влади і громадяни. Друге - безпека інформаційного обміну, і третій напрям – системи освіти, підвищення кваліфікаційного рівня у сфері електронно-цифрової техніки.

"Корпорація дуже хоче будувати надійні партнерські стосунки з урядом і державними органами України для розвитку всіх цих трьох напрямів", - відзначив президент корпорації "Майкрософт Інтернешнл" Ж.Куртуа.

М.Азаров визначив координаторів з українського боку по цих трьох напрямах: першого заступника міністра фінансів України Вадима Копилова, керівника Комітету зв'язку і інформації України Леоніда Нетудихату і віце-прем'єр-міністра з гуманітарних питань України Володимира Семиноженка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua