0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк пiдтримує розвиток пiдприємництва у Золочевi


ПриватБанк сприятиме активiзацiї роботи Спiлки пiдприємцiв мiста Золочева, зокрема, при пiдтримцi банку найближчим часом буде проведено робоче засiдання спiлки. Про це було заявлено пiд час зустрiчi банкiрiв з пiдприємцями мiста, що була органiзована Золочiвською фiлiєю ПриватБанку, i на якiй неодноразово висловлювалася думка про необхiднiсть активiзацiї роботи Спiлки. Присутня на зустрiчi голова Золочiвської райдержадмiнiстрацiї Надiя Юркiв також пообiцяла сприяти розвитку малого бiзнесу в районi.

Окрiм того, пiдприємцям було надано детальну iнформацiю щодо пропонованих банком програм розвитку пiдприємництва, зокрема, про найбiльш перспективнi види кредитiв для пiдприємцiв. Велику увагу представникiв малого та середнього бiзнесу привернули i новiтнi технологiї банкiвського обслуговування, зокрема системи електроного банкiнгу "Приват24" та "Iнтернет-Клiєнт-Банк", GSM-banking та iншi банкiвськи продукти.

На сьогоднiшнiй день послугами Золочiвської фiлiї ПриватБанку користуються 335 юридичних осiб, 72 пiдприємцi, тут обслуговується понад 4000 рахункiв фiзичних осiб. З метою покращення обслуговування клiєнтiв банком вiдкрито три вiддiлення, у тому числi у м. Перемишляни. Золочiвською фiлiєю банку випущено понад 2000 пластикових карток, пiдписано договори на випуск ще понад 500 карток i продовжується розширення мережi їх обслуговування. З цiєю метою банк спiвпрацює з торговими i сервiсними пiдприємствами по обслуговуванню пластикових карток, та ще до кiнця цього року планує встановити у мiстi банкомат.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua