Інвестфонди зацікавилися продажем італійського підрозділу Unilever


Інвестфонди зацікавилися продажем італійського підрозділу Unilever

Один зі світових лідерів на ринку продуктів харчування Unilever цього місяця має намір виставити на продаж свій італійський підрозділ з виробництва заморожених продуктів харчування. Принаймні 2 приватні інвестфонди вже зацікавилися покупкою цього бізнесу, пише Financial Times.

Інвестфонди Permira і Lion Capital, які вже володіють Birds Eye Iglo і Findus Group відповідно, залучають радників для проведення консультацій і підготовки інформаційного меморандуму із цього приводу. Попередня оцінка активів підрозділу Unilever складає від 500 млн. євро до 800 млн. євро.

Одне з обізнаних джерел, близьких до проведення операції, повідомило, що до цього бізнесу очікується інтерес з боку інших інвестфондів і виробників продуктів харчування. Італійський підрозділ Unilever відрізняється стабільним припливом готівки, відзначило джерело.

Підрозділ Findus Italy виробляє готові заморожені страви під соусами болоньєз і карбонара. Цей бізнес був збережений Unilever після продажу європейських брендів замороженої їжі Birds Eye і Iglo приватному британському інвестфонду Permira за 1,7 млрд. євро в 2006 році. Саме Birds Eye Iglo, відомий своїми замороженими рибними паличками, вважається одним з головних претендентів на Findus Italy.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua