Литвин: Бюджет буде поганий, я одразу всім кажу


Литвин: Бюджет буде поганий, я одразу всім кажу

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин переконаний, що бюджет на 2010 рік, який парламент планує прийняти на наступному пленарному тижні (з 13 по 16 квітня - ред.) буде низької якості. Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Рада".

"Бюджет буде поганий, я відразу говорю всім. Бюджет буде поганий і дуже поганий", - сказав Литвин.

"Краще мати такий бюджет, чим відсутність бюджету взагалі", - додав він.

Також спікер повторив, що якщо і далі продовжуватиметься блокування роботи парламенту опозицією, то він поставить на голосування прийняття цього документа в цілому без будь-якого обговорення.

"Якщо блокуватиметься Верховна Рада України, блокуватиметься можливість обговорити, поліпшити бюджет, знайти додаткові можливості, то нічого не залишиться, як узяти і поставити на голосування, і провести голосування за прийняття закону, після того хай продовжують скаженіти", - заявив Литвин.

Як повідомлялося, фракція БЮТ блокувала роботу парламенту, вимагаючи перерозподілити парламентські комітети між коаліцією і опозицією так, щоб остання мала можливість контролювати роботу влади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua