Голова ФДМ: Росія подала документи на 78 об'єктів в Україні


Голова ФДМ: Росія подала документи на 78 об'єктів в Україні

Не зважаючи на заяви заступника голови "Росимущества" Юрія Медвєдєва про 300 соціальних і промислових об'єктів на території України, на які претендує РФ, на даний момент документи на право власності подані лише на 78 об'єктів, заявив голова Фонду держмайна України Олександр Рябченко.

За інформацією Олександра Рябченка, згідно з україно-російськими домовленостями, для врегулювання спірних майнових питань необхідно було подавати встановлений перелік документів, який підтверджує право власності тієї або іншої сторони на об'єкти, що знаходяться поза її територією.

"Українська сторона подала документи на 18 об’єктів, і з них було підтверджено власність у Росії на 8, у тому числі на майновий комплекс посольства України в Москві. Росіяни подали документи на 78 об’єктів, із них підтверджене право власності на 13 об’єктів, а також на пайову участь у будівництві та фінансуванні ще чотирьох об’єктів, - повідомив чиновник. - Це точні цифри на сьогодні, принаймні для нас".

При цьому він повідомив, що загальний перелік об'єктів, на які претендує Росія виходячи з угоди між Україною і Російською Федерацією про взаємне визнання прав і регулювання відносин власності, яку було підписано 15 січня 1993 року, є істотно ширшим.

"Українська і російська сторони обмінялися переліками об’єктів, на які вони претендують відповідно до угоди. Українська сторона включила до свого переліку 71 об’єкт соціально-культурної сфери і 48 - виробничої, розміщених на території РФ; російська сторона - 189 об’єктів соціально-культурної сфери і 64 - виробничої, розміщених в Україні", - повідомив керівник ФДМ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФДМУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua