290
Троє російських громадян звинувачуються в крадіжці інформації в банку UBS
— Кримінал
Інвестиційний банкір швейцарського UBS AG Ігор Потероба був заарештований американською поліцією і звинувачений в передачі інсайдерської інформації двом друзям і отриманні шахрайським способом $1 млн.
Сьогодні Потероба з'явиться перед судом в Манхеттені. Інший підозрюваний - Олексій Коваль - вчора взяв участь в засіданні суду Чикаго. Третій спільник, Олександр Воробйов, можливо, знаходиться в Росії. Всі троє є громадянами Росії.
За словами прокурорів, Потероба, виконавчий директор UBS Securities LLC, використовуючи службове становище, отримав інформацію про шість корпоративних злиттів, після чого за допомогою кодованих повідомлень електронної пошти передав їх Ковалю і Воробйову. Злочинці заробили на даній інформації не менше $870 тис.
За матеріалами: K2Kapital
Поділитися новиною
Також за темою
На Тернопільщині ексбанкір підробляв картки й ошукав клієнтів більш ніж на 1 млн грн
У серпні всі перевірені декларації виявилися з порушеннями — НАЗК
В Україні арештували хакерів, які завдали мільярдні збитки світовим компаніям
Янукович програв суд щодо скасування санкцій ЄС
Керівник компанії, що ремонтує дороги d Києві, підозрюється у несплаті податків на суму понад 30 млн грн
1,4 млн грн прибутку: на Закарпатті викрито схему продажу автомобілів нібито для ЗСУ