0 800 307 555
0 800 307 555

Янукович наголосив на необхідності повернути торговельні місії з Мінекономіки України до складу МЗС України

Казна та Політика
448
Президент України Віктор Янукович наголосив на необхідності повернути торговельні місії з Мінекономіки України до складу МЗС. Про це він заявив під час представлення новопризначеного міністра закордонних справ Костянтина Грищенка.
Він зазначив, що обговорював це питання з попереднім міністром Петром Порошенком, який в свою чергу висловився на підтримку цього рішення.
"Ми будемо значно посилювати економічний напрямок у роботі МЗС. Треба щоб посли займалися торговельно-економічними питаннями, приділяли цьому достатньо уваги і мали для цього додаткові важелі впливу", - підкреслив Президент України.
Також, В.Янукович зазначив, що процес передачі торговельних місій до складу МЗС України відбудеться найближчим часом: таке завдання він поставить перед урядом і вважає, що це рішення буде підтримане. В.Янукович також наголосив на необхідності неухильно виконувати домовленості, які були або будуть в України з її партнерами.
"Це буде невід'ємною складовою нашої політики. Це дасть можливість і створить умови для покращення торгово-економічних відносин з іншими державами та залучення інвестицій", - підкреслив Президент України.
В.Янукович поставив завдання перед МЗС "виписати по кожній міждержавній комісії всі питання, які в нас не виконуються, проаналізувати ситуацію, виявити причини невиконання і виправити цю ситуацію". Він також зазначив, що Україна не повинна брати на себе ті питання, які не здатна виконати. "Грати в політику за рахунок довіри до держави не можна", - наголосив Президент України.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас