Експерт: Закупівельні ціни на молоко в Україні цієї весни мають знизитися на 10-15%


Експерт: Закупівельні ціни на молоко в Україні цієї весни мають знизитися на 10-15%

Закупівельні ціни на молоко в Україні цієї весни мають знизитися на 10-15%. Про це повідомив журналістам голова Українського молочного комітету Міжнародної молочної федерації Олександр Чагаровський.

За його словами, закупівельні ціни є дуже завищеними через низькі обсяги пропозиції молока. У зв'язку з цим, на його думку, з настанням весни пропозиція молока збільшуватиметься, що дозволить стабілізувати і знизити ціни на молоко.

О.Чагаровський вважає, що зниження закупівельних цін не призведе до зниження роздрібних цін на молочну продукцію, бо витрати на виробництво і собівартість продукції постійно зростають. Крім того, вважає експерт, споживачі зараз погоджуються платити за молоко, кефір і сир значно більше, ніж півроку тому, що свідчить про припинення спаду споживання молокопродуктів, винятком може бути лише сир, який може подешевшати на 15%.

"Тим не менше, ринку молочної продукції є куди зростати на внутрішньому ринку. Фізичні норми споживання молочних продуктів на людину на рік складають 380 кг, тоді як українець споживає 148 кг", - сказав він. О.Чагаровський відзначив, що споживання молочних продуктів у 2010 р. має поступово почати зростати, у тому числі й на дорожчі види продукції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua