Єврокомісія пред'явила позов до Греції за зловживання фінансовою допомогою


Єврокомісія пред'явила позов до Греції за зловживання фінансовою допомогою

Єврокомісія звинуватила Грецію в зловживанні фінансовою допомогою підприємствам з порушенням норм, що діяли в ЄС, щодо конкуренції та ініціювала проти Афін відповідний судовий розгляд, повідомляє Wall Street Journal.

За словами офіційного представника найвищого органу виконавчої влади Євросоюзу, йдеться про адресні податкові послаблення компаніям республіки в рамках нецільового використання коштів економічної підтримки. Так, повідомляється, що Афіни дозволили підприємствам знизити дані про свій прибуток на 35%, щоб задіювати ці кошти у низці проектів у текстильній, автомобільній і гірничодобувній галузях.

На думку експертів, подібні дії могли призвести до скорочення податкових надходжень до державної казни і збільшення бюджетного дефіциту до 12,7% за підсумками минулого року. Уряд Папандреу навмисно допустив загострення бюджетної кризи з метою запобігання зростанню безробіття і забезпечення стабільності в соціальній сфері.

Зараз Греція переживає тяжку фінансову кризу. Афіни взяли на себе зобов'язання скоротити дефіцит державного бюджету до 3% для відповідності до прийнятих в ЄС економічних стандартів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua