НБУ: Кредити, надані резидентам депозитними корпораціями, на кінець січня 2010 р. склали 709 млрд грн


НБУ: Кредити, надані резидентам депозитними корпораціями, на кінець січня 2010 р. склали 709 млрд грн

Кредити, надані резидентам депозитними корпораціями (банками), на кінець січня 2010 р. склали 709 млрд грн, а темп їх приросту склав -1,9% у річному вирахуванні порівняно з -1,5% на кінець грудня 2009 р., повідомляє прес-служба НБУ.

Темпи приросту кредитів, наданих нефінансовим корпораціям, становили 3,9% у річному вирахуванні, а кредитів, наданих домашнім господарствам, -14,3%. При цьому темп приросту кредитів, наданих нефінансовим корпораціям у національній валюті, знизився до 24,4% у річному вирахуванні, а темп приросту кредитів, наданих домашнім господарствам у національній валюті, становив -15,5% у річному вирахуванні. Темпи приросту кредитів, наданих нефінансовим корпораціям і домашнім господарствам, в доларах становили відповідно -21,9% і -17,4% у річному вирахуванні.

Депозити резидентів на кінець січня 2010 р. становили 331 млрд грн, темп їх приросту склав -3,2% у річному вирахуванні порівняно з -6,9% на кінець грудня 2009 р. Темпи приросту депозитів нефінансових корпорацій становили -15,7% у річному вирахуванні, а депозитів домашніх господарств зросли до 2,3%. При цьому темпи приросту депозитів нефінансових корпорацій та домашніх господарств у національній валюті становили відповідно -15,0% і -4,7% у річному вирахуванні. Темпи приросту депозитів нефінансових корпорацій та домашніх господарств у доларах становили відповідно -26,0% та 3,7% у річному вирахуванні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua