Мельниченко: АМКУ зобов’язав усіх мобільних операторів зв’язку усунути недобросовісну рекламу до березня ц.р.


Мельниченко: АМКУ зобов’язав усіх мобільних операторів зв’язку усунути недобросовісну рекламу до березня ц.р.

Антимонопольний комітет України (АМКУ) зобов'язав усіх мобільних операторів зв'язку усунути недобросовісну рекламу до березня ц.р. Про це під час прес-конференції заявив в.о. голови АМКУ Олександр Мельниченко.

"Відповідно до закону про внесення змін до закону про захист від недобросовісної конкуренції, коли мобільні оператори говорять, що існує нульовий тариф - це не відповідає дійсності. За такі дії Антимонопольний комітет може ставити питання про припинення діяльності господарюючих суб'єктів. Вже за січень поточного року реклама більшості мобільних операторів змінилася, вони надають чіткі роз'яснення покупцям цінових параметрів. Зараз працює відповідна робоча група у цій сфері і виявляє порушення. Відносно трьох операторів - "Українські радіосистеми", Utel і Golden Telecom - АМКУ вже порушив відповідні справи. Наразі інші оператори у більшості своїй виконують рекомендації Антимонопольного комітету", - наголосив О.Мельниченко.

При цьому, з його слів, оператори мобільного зв'язку звернулися до АМКУ, що їм необхідний певний час, щоб остаточно усунути прояви недобросовісної та оманливої реклами.

В цілому він запевнив, що "ми поставили завдання, щоб у березні це питання щодо недобросовісної реклами було повністю вирішено, а реклама усунута".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua