Тігіпко - за швидку реформу ПДВ для зниження податкового тиску на бізнес


Тігіпко - за швидку реформу ПДВ для зниження податкового тиску на бізнес

Лідер партії "Сильна Україна", колишній глава Національного банку Сергій Тігіпко вважає необхідним швидке проведення реформи податку на додану вартість для зниження податкового тиску на бізнес. Про це йдеться в повідомленні його прес-служби.

"ПДВ - найбільш корумпований податок. Його не платять ті, хто зумів домовитися з корумпованими чиновниками, і переплачують ті, хто веде свій бізнес чесно... Реформа ПДВ - головний пріоритет у фіскальній реформі", - заявив Тігіпко.

На його думку, Україні треба або взагалі відмовитися від ПДВ, замінивши його податком з продажів, або знизити його ставку і перейти до стягнення ПДВ лише при постачаннях товарів і послуг від платників ПДВ до неплатників цього податку.

Тігіпко вважає, що в його нинішньому вигляді ПДВ загрожує бюджетній системі і пригноблює економіку.

Як повідомлялося, станом на 1 лютого Секретаріат Президента оцінював обсяг невідшкодованого державою податку на додану вартість в 25 млрд. гривень.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович, будучи кандидатом в Президенти, пообіцяв знизити ПДВ до 17% в разі своєї перемоги на виборах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua