Канада готова створити з Україною зону вільної торгівлі


Канада готова створити з Україною зону вільної торгівлі

Канада готова створити з Україною зону вільної торгівлі. Про це на засідання круглого столу в Києві заявив надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Даніель Карон.

"Можливо, в Україні зовнішня політика розглядається як спосіб визначення національної ідентичності. Тому в останні 18 років зовнішня політика України мінялася. Проте необхідно, щоб вона базувалася на таких постійних принципах, як свобода слова, верховенство права і права і свободи людини. Україна - особливий партнер Канади, у нас проживає 1,5 млн українців і ця діаспора активна у всіх сферах життя, а ми визнаємо важливість України в контексті її європейської інтеграції", - заявив посол.

Він також додав, що хотів би бачити "більше Канади і інвестицій в Україні". "У нас є воля і ми вже запустили переговорний процес зі створення зони вільної торгівлі між Україною і Канадою. Вже готовий до підписання договір про взаємний обмін молодими людьми, які хочуть здобути освіту, ми також готові сприяти боротьбі з корупцією і проведенню судової реформи в Україні. Ми у всьому підтримуватимемо Україну", - підкресли Д.Карон.

Також він додав, що представники посольства Канади будуть присутні на інавгурації Президента України.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua