Індонезія імпортує 1 млн тонн кукурудзи в 2010 році


Індонезія імпортує 1 млн тонн кукурудзи в 2010 році

За повідомленням учасників ринку, Індонезія, яка заявляє про намір повністю задовольняти потреби внутрішнього ринку в кукурудзі, в 2010 р. планує купити на зовнішніх ринках близько 1 млн. тонн даного зерна.

Зокрема, з метою забезпечення потреб комбікормової промисловості країни в сировині, в поточному сезоні здійснюватиметься імпорт тих видів зерновий, які не виробляються на внутрішньому ринку.

При цьому гарантії постачань кукурудзи, вирощеної індонезійськими фермерами на переробку, залишаються неясними зважаючи на віддаленість місцевих сільгоспвиробників від переробних заводів.

Відзначимо, що в даний час комбікормова промисловість Індонезії використовує близько 4,5 млн. тонн кукурудзи щороку, що складає 50% від загальних потреб індустрії в сировині.

Що стосується сумарного виробництва кукурудзи в Індонезії, даний показник складає близько 17 млн. тонн, дозволяючи повністю покрити потреби внутрішнього ринку, проте питання розкиданості зернового виробництва по довколишніх островах залишається гострим (комбікормова промисловість Індонезії зосереджена в провінції Бантен, о. Ява).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua