0 800 307 555
0 800 307 555

Вищий госпсуд підтвердив незаконність покупки російською "Татнафтою" 8,6% "Укртатнафти"


Вищий госпсуд підтвердив незаконність покупки російською "Татнафтою" 8,6% "Укртатнафти"

Вищий господарський суд 10 лютого залишив в силі рішення Господарського суду Полтавської області від 3 листопада 2009 року, який визнав незаконною покупку компанією "Татнафта" (Росія) 8,6135% акцій компанії "Укртатнафта" (Кременчуцький нафтопереробний завод, Полтавська область). Про це повідомив виконуючий обов'язки заступника голови правління "Укртатнафти" з правових питань Валерій Корнеляк.

"Суд залишив в силі рішення першої інстанції і відмовив у задоволенні касаційних скарг", - сказав він.

3 листопада 2009 року Господарський суд Полтавської області визнав незаконною покупку "Татнафтою" 8,6135% акцій "Укртатнафти" і постановив вилучити в "Татнафти" цей пакет, передавши його на користь "Укртатнафти".

Реєстратор "Укртатнафти" компанія "Інформсистема" зобов'язана за рішенням суду внести відповідні зміни до системи реєстру іменних цінних паперів.

23 грудня 2009 року рішення Господарського суду Полтавської області залишене в силі Київським міжобласним господарським судом.

Як повідомлялося, 27 червня компанія "Корсан" (контролює група Приватбанку) придбала на конкурсі 18,296% акцій "Укртатнафти" за 2,1 млрд. гривень.

Аукціон з продажу акцій був організований "Укртатнафтою" на виконання рішення Господарського суду Полтавської області, який зобов'язав компанію реалізувати цей пакет своїм акціонерам.

Раніше цей пакет акцій належав компаніям AmRuz Traiding і SeaGroup, афілійованих з "Татнафтою"

3 листопада 2009 Верховний Суд залишив в силі рішення Господарського суду Полтавської області від 13 березня 2009, який визнав незаконною покупку урядом Республіки Татарстан (Росія) 28,7788% акцій "Укртатнафти".

Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" належить 43,054%, компанія "Корсан" володіє 19,4498% акцій НПЗ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua