0 800 307 555
0 800 307 555

Інвесторам все ще цікава купівля українських СК, але власники чекають кращих цінових пропозицій


Інвесторам все ще цікава купівля українських СК, але власники чекають кращих цінових пропозицій

Страховий ринок України в 2009 році характеризувався відсутністю закритих операцій злиття і поглинань (M&A), оскільки інвестори виявилися не готовими купувати українські компанії за запропонованими їм цінами, повідомила старший менеджер відділу із супроводу операцій компанії "Ернст енд Янг" (Київ) Лариса Марченко.

"На ринку M&A помітних подій не сталося, і закритих операцій теж не було" - сказала вона під час "круглого столу" на тему "Консолідація страхового ринку - перспективи 2010 року" в Києві в середу.

За словами Марченко, чинником, що стримує операції M&A також сталі чекання власників компаній можливого поліпшення кон'юнктури ринку.

Вона зазначила, що в 2009 році найпомітнішою подією стало входження власника банку "Дельта" Миколи Лагуна в капітал ВАТ "Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" (Київ).

"Довго готувалася до продажу страхова група "ТАС", але операція не закрилася, також деякі інші компанії з ТОП-15 готувалися до продажу і шукали інвесторів, але операції протягом року не закрилися", - сказала Марченко.

Говорячи про перспективи M&A на страховому ринку України, вона зазначила, що інтерес інвесторів зберігається, і до України все ще придивляються міжнародні компанії і групи, такі як Aviva (Великобританія), ERGO (Німеччина), Groupama (Франція) та інші.

"Український страховий ринок все ще не є перенасиченим, пропонуючи привабливі можливості для потенційних інвесторів", - підсумувала Марченко.

"Ернст енд Янг" спеціалізується на наданні послуг у сфері аудиту, оподаткування і права, супроводу операцій і консультування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua