Інвесторам все ще цікава купівля українських СК, але власники чекають кращих цінових пропозицій


Інвесторам все ще цікава купівля українських СК, але власники чекають кращих цінових пропозицій

Страховий ринок України в 2009 році характеризувався відсутністю закритих операцій злиття і поглинань (M&A), оскільки інвестори виявилися не готовими купувати українські компанії за запропонованими їм цінами, повідомила старший менеджер відділу із супроводу операцій компанії "Ернст енд Янг" (Київ) Лариса Марченко.

"На ринку M&A помітних подій не сталося, і закритих операцій теж не було" - сказала вона під час "круглого столу" на тему "Консолідація страхового ринку - перспективи 2010 року" в Києві в середу.

За словами Марченко, чинником, що стримує операції M&A також сталі чекання власників компаній можливого поліпшення кон'юнктури ринку.

Вона зазначила, що в 2009 році найпомітнішою подією стало входження власника банку "Дельта" Миколи Лагуна в капітал ВАТ "Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" (Київ).

"Довго готувалася до продажу страхова група "ТАС", але операція не закрилася, також деякі інші компанії з ТОП-15 готувалися до продажу і шукали інвесторів, але операції протягом року не закрилися", - сказала Марченко.

Говорячи про перспективи M&A на страховому ринку України, вона зазначила, що інтерес інвесторів зберігається, і до України все ще придивляються міжнародні компанії і групи, такі як Aviva (Великобританія), ERGO (Німеччина), Groupama (Франція) та інші.

"Український страховий ринок все ще не є перенасиченим, пропонуючи привабливі можливості для потенційних інвесторів", - підсумувала Марченко.

"Ернст енд Янг" спеціалізується на наданні послуг у сфері аудиту, оподаткування і права, супроводу операцій і консультування.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua