Євросоюз підтримав план Греції зі зменшення дефіциту держбюджету


Євросоюз підтримав план Греції зі зменшення дефіциту держбюджету

Європейська Комісія в середу схвалила прийнятий урядом Греції план зі зменшення бюджетного дефіциту, що вчетверо перевищує допустимий рівень в єврозоні, і стабілізації державних фінансів, пише The Wall Street Journal.

Греція узяла на себе зобов'язання зменшити дефіцит держбюджету до прийнятного рівня 3% ВВП до 2012 року. За підсумками 2009 року дефіцит державних коштів склав 12,5% ВВП. Держборг Греції торік перевищив 112% ВВП.

"Ми знаємо, що реалізація цієї програми не буде легкою, але ми повинні її підтримати", - заявив комісар Євросоюзу із економічної та грошово-кредитної політики Хоакін Альмунія.

Єврокомісія пильно стежитиме за діями Греції. У першому звіті, який має бути представлений в середині березня, Греція повинна детально викласти заходи зі скорочення дефіциту бюджету. Починаючи з середини квітня, Греція публікуватиме щоквартальні звіти про реалізацію цих програм.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua