522
АМКУ вивчає ситуацію на ринку молока
Антимонопольний комітет України (АМКУ) проводить дослідження ситуації на ринку молока у зв'язку зі значним зростанням цін на нього.
"Ситуація на ринку молока викликає небезпідставну тривогу Антимонопольного комітету. Ми проводимо глибоке дослідження", - сказав глава прес-служби відомства Богдан Яким’юк у понеділок.
Кажучи про ринок твердих сирів, на якому останнім часом спостерігається різке зростання цін, він відзначив, що АМКУ вважає цей ринок досить конкурентним, а подорожчання сирів - наслідком збільшення вартості молока. При цьому він підкреслив, що відомство має намір розібратися з ціноутворенням і причинами підвищення цін як на молоко, так і на сири.
Б.Яким’юк нагадав, що в 2009 році комітет припинив 19 порушень антимонопольного законодавства на молочному ринку, оштрафувавши порушників на загальну суму 215 тис. грн.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Чому техогляд у 2026 стане обов’язковим для всіх водіїв? Послухайте ці поради
Україна та Румунія будують дві нові лінії електропередачі
У «Дії» дозволили бронювати працівників із порушенням військового обліку
У Раді готують нові покарання для «ухилянтів» і за СЗЧ — нардеп розповів деталі
Чи буде уряд знижувати акциз чи ПДВ на пальне
«Скіфське золото» не дає спокою рф: відкрили справу проти України й Нідерландів — деталі
