У Херсонській області 90% підприємств порушували норми й стандарти


У Херсонській області 90% підприємств порушували норми й стандарти

У Херсонській області 90% перевірених в 2009 році підприємств порушували вимоги норм і стандартів.

Як повідомили кореспондентові УНИАН у держпідприємстві "Херсонстандартметрологія", усього торік було перевірено 150 підприємств різних форм ведення господарювання, на 134 підприємствах виявлені порушення вимог стандартів, норм і правил.

Усього протягом 2009 року перевірено різноманітної продукції на суму 22,41 млн. грн., з якої забраковано на суму до 2,612 млн. грн. Харчової продукції перевірено на суму 14,87 млн. грн., забраковано на суму 0,82 млн. грн., продукції промислової групи перевірено на суму 4,51 млн. грн., з якої забраковано на суму 1,8 млн. грн.

Зокрема, за результатами перевірок заборонена реалізація 88 перевірених партій продукції, видано 80 приписань про заборону реалізації всієї продукції, в 97-ми випадках за реалізацію продукції, що не відповідала вимогам стандартів, до підприємств застосовано штрафів на суму 0,22 млн. грн.

Також 124 посадових особах притягнуті до адміністративної відповідальності, а сума застосованих адміністративних штрафів склала 32 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua