За програмою допомоги банкам TARP порушено на 41% більше справ в 4 кварталі 2009 р.


За програмою допомоги банкам TARP порушено на 41% більше справ в 4 кварталі 2009 р.

Контролюючий орган програми надання допомоги банкам (Troubled Asset Relief Program, TARP) збільшив кількість розслідувань з порушення вимог програми на 41% в 4 кварталі 2009 р. у порівнянні з 3 кварталом.

Головний спеціальний інспектор Нейл Барофскі збудив 25-ть карних і цивільних справ за розглянутий період, збільшивши загальну кількість справ з проекту до 77, за даними щоквартального звіту для Конгресу, опублікованого в неділю, передає Bloomberg. В 3 кварталі 2009 р. відомство збудило 61 справу, і 54 з них розглядаються в цей час.

Контролери вивчають можливі порушення, пов'язані з наданням допомоги фінансовому сектору в розмірі $700 млрд. Серед них - інсайдерска торгівля, порушення стандартів бухгалтерської звітності, порушення з іпотечного кредитування, корупція, порушення закону й відмивання грошей, за даними доповіді. Барофскі не уточнив деталі поточних справ, але подробиці деяких з них все-таки стали відомі.

Минулого тижня Барофскі підтвердив, що його бюро перевіряє, чи справді Федеральний резервний банк Нью-Йорка незаконно обмежив поширення інформації про виплати на адресу контрагентів страхової компанії American International, коли страховик перебував у процедурі "порятунку". Першою допомогою AIG була кредитна лінія в $85 млрд. від New York Fed. Сума зросла в 3 рази і становить $182,3 млрд. Також Барофскі вивчає питання злиття Bank of America і Merrill Lynch, говориться у доповіді.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua