Тігіпко знов підтверджує свою нейтральність у другому турі виборів президента України


Тігіпко знов підтверджує свою нейтральність у другому турі виборів президента України

Сергій Тігіпко, який зайняв третє місце в першому турі президентських виборів, знов заявляє, що в другому турі не підтримуватиме жодного з кандидатів.

"Моя позиція абсолютно чітка і конкретна: я сказав, що до другого туру нікого підтримувати не буду. Жодної розмови про підтримку будь-кого - Януковича чи Тимошенко - до другого туру я не вів ні з ким", - сказав він журналістам у Давосі в п'ятницю в кулуарах 6-го українського ланчу, організованого Фондом Віктора Пінчука.

"З іншого боку, я не буду відмовлятися від пропозиції, яку мені робить Юлія Тимошенко на догоду комусь", - додав С.Тігіпко.

Політик підкреслив, що у нього - своя політична сила, що він - самостійний політик, який добре розуміє, чого хотіли люди, які голосували за нього, - модернізації країни і реформ.

"А зміни можливі, коли ти - при владі. Зміни можливі з прем'єрської позиції, тому відмовлятися від цього я теж не буду", - сказав С.Тігіпко.

Він пояснив, що слова Ю.Тимошенко, сказані напередодні про його позитивну відповідь на пропозицію стати прем'єром, слід розцінювати як його згоду піти на цю посаду в разі її перемоги на виборах і готовність йти на пропоновані ним реформи, але не як його підтримку Ю.Тимошенко під час другого туру виборів.

"Після другого туру потрібна відкрита розмова: що ми хочемо робити? Під цим має підписатися президент, це мусить підтримати більшість, після цього можна братися до роботи", - відзначив політик.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua