ООН: Близько 1,5 млрд жінок у світі живуть на 1 дол у день


ООН: Близько 1,5 млрд жінок у світі живуть на 1 дол у день

У світі намітилася очевидна тенденція збільшення числа бідних і незаможних серед жінок. Значна частина такої категорії ризику, уточнює ООН, живе в державах Африки, про це говориться в доповіді Фонду Організації Об'єднаних Націй в галузі народонаселення (ЮНФПА).

"Жінки є найбільш уразливими перед обличчям різного роду соціально-економічних проблем", - сказано в доповіді. В результаті, відзначають в ООН, на сьогодні ми маємо вкрай тривожну статистику - близько 1,5 млрд жінок, які живуть у день на 1 долар і менше.

У значній мірі це пов'язане з тим, як зазначено в доповіді, що жінки становлять більшу частину сільськогосподарської робочої сили в країнах, що розвиваються (місцями до 70%), які все частіше випробовують на собі наслідки негативних кліматичних змін, економічних криз та інших лих.

Як шляхи виходу із ситуації, що створилася, експерти ЮНФПА пропонують урядам впритул і з усією серйозністю зайнятися програмами з планування родини, захисту здоров'я, боротьбі з бідністю, які сприяли б поліпшенню умов життя жінок, і перш за все в країнах світу, що розвивається, повідомляє ІТАР-ТАРС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua