Путін: Росія за рівнем розвіданих запасів нафти вийшла на рівень 1990 року


Путін: Росія за рівнем розвіданих запасів нафти вийшла на рівень 1990 року

Росія за рівнем розвіданих запасів нафти вийшла на рівень 1990 року. Як повідомили в прес-службі уряду Росії, про це заявив прем'єр-міністр країни Володимир Путін під час зустрічі з міністром природних ресурсів і екології РФ Юрієм Трутнєвим.

"Щодо нафти ми вийшли сьогодні на рівень запасів 1990 року", - сказав В.Путін.

Він нагадав, що в 2005 році були прийняті відповідні рішення щодо відновлення мінерально-сировинної бази Росії.

"Ми пам'ятаємо, що на початку - в середині 90-х років було дуже багато розмов - і справедливих розмов - про те, що ми проїдаємо те, що було розвідано попередніми поколіннями, і добуваємо значно більше мінеральної сировини, ніж розвідуємо", - сказав глава уряду.

За словами В.Путіна, в 2009 році можна констатувати серйозні зміни в цій ситуації. "Розвідані запаси у нас вже дорівнюють запасам 1990 року, незважаючи на те, що видобуток вироблявся чималими обсягами і темпами. Досить сказати, що лише в 2009 році ми видобули 490 млн. тонн нафти, а розвідали - 620 млн. тонн. Це хороший показник, добрий результат, сподіваюся, що в такому ж ключі відомство працюватиме в 2010 році", - сказав він.

В свою чергу, Ю.Трутнєв повідомив, що за 4 роки вдалося утримувати темпи розширеного відтворення по всіх основних видах корисних копалини, таких як нафта, газ, золото, срібло, залізняк, мідь. "Ми орієнтуємося на збереження розширеного відтворення в 2010 році за всіма основними показниками", - сказав він.

За словами Ю.Трутнєва, сьогодні є важливі відкриття щодо нафти.

"Ми можемо доповісти сьогодні про те, що відкрито родовище Севастьяново із запасами понад 150 млн. Це стратегічне родовище. Щодо золота і платиноїдів іде активне впровадження нових технологій, що дозволяють значно збільшити отримання цінних матеріалів з надр", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua