Азаров бачить себе одним з кандидатів на пост прем'єра при президенті Януковичу


Азаров бачить себе одним з кандидатів на пост прем'єра при президенті Януковичу

Керівник передвиборного штабу лідера Партії регіонів, кандидата на президентський пост Віктора Януковича, народний депутат Микола Азаров заявляє, що є одним з претендентів на посаду прем'єр-міністра країни в разі перемоги В.Януковича на президентських виборах. Про це він сказав на прес-конференції в Дніпропетровську.

За словами М.Азарова, в команді В.Януковича є ще п'ять-шість професіоналів, які готові працювати в уряді. "Вже формується команда, в якій визначені прем'єр-міністр, перший віце-прем'єр і віце-прем'єри за напрямами. Головне, що це антикризові фахівці, здатні працювати в сьогоднішніх складних умовах", - сказав він.

При цьому, з "етичних міркувань", М.Азаров не назвав конкретних прізвищ претендентів на керівні посади в уряді в разі перемоги В.Януковича.

За його словами, він рекомендуватиме на посаду міністра економіки народного депутата від Партії регіонів Ірину Акімову.

В той же час М.Азаров не відкидає залучення до роботи в уряді представників інших політичних сил. За його словами, враховуючи складність завдань, що стоять перед країною, сьогодні немає часу на проведення дострокових парламентських виборів.

"Нам потрібно відкласти ці плани і сформувати дієздатну коаліцію в нинішньому парламенті", - підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua