В Україні кількість контролюючих органів скоротиться удвічі?


В Україні кількість контролюючих органів скоротиться удвічі?

Кабінет міністрів України пропонує удвічі скоротити кількість контролюючих органів.

Як передає кореспондент УНІАН, зокрема прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, відкриваючи засідання уряду, повідомила, що відповідні законопроекти планується розглянути сьогодні на засіданні.

"Перша позиція, яка заслуговує на те, щоб уряд сьогодні у відкритому режимі розглянув це питання - це порядки, які будуть передбачені в законопроектах, які будуть невідкладно передані до парламенту щодо скорочення кількості контролюючих органів України більш ніж в два рази", - сказала Тимошенко.

Крім того, за її словами, сьогодні на засіданні уряду також розглядатиметься законопроект про скорочення удвічі кількості видів діяльності, які підлягають ліцензуванню, а також законопроект, відповідно до якого на законодавчому рівні закріплюється спрощена система оподаткування малого і середнього бізнесу. "Вже декілька років бізнес має спрощену систему оподаткування, але ця система зафіксована указом Президента, де є багато невизначеності. Окрім цього, ця система не закріплена стабільно законом", - пояснила вона.

Прем’єр повідомила, що в цілому сьогодні уряд розгляне пакет з 25 документів, у тому числі проекти рішень уряду, що направлені на дерегуляцію діяльності малого і середнього бізнесу.

"Для того щоб ми були сильною і багатою державою, щоб ми мали бюджет, аби ми розвивали всі напрями бізнесу в Україні, нам обов'язково потрібні найкращі напрацювання Європейського Союзу у сфері організації малого і середнього бізнесу зробити реальністю в Україні", - підкреслила Тимошенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua