JPMorgan: Інфляція знизить привабливість акцій emerging markets в I півріччі 2010 р.


JPMorgan: Інфляція знизить привабливість акцій emerging markets в I півріччі 2010 р.

JPMorgan Chase & Co. дещо погіршив свій украй позитивний прогноз для фондових ринків країн, що розвиваються: тепер інвестбанк вважає, що інфляційні побоювання знизять привабливість акцій emerging markets, повідомило агентство Bloomberg.

Аналітики JPMorgan чекають, що центральні банки emerging markets посилять кредитно-грошову політику, аби не дати інфляції прискоритись.

Індекс MSCI Emerging Market впав на 8% з 12 січня, коли Народний банк Китаю підвищив норму обов'язкових банківських резервів. При цьому низка фондових індексів з цієї групи, включаючи китайський і гонконзький, в січні увійшли до десятки найслабших ринків світу.

"Китай очолював відновлення, а зараз є лідером циклу посилення. Ми тепер менш позитивно налаштовані відносно результатів першого півріччя, оскільки інвестори враховують політичну невизначеність", - говориться в аналітичній записці JPMorgan.

На початку грудня 2009 року JPMorgan прогнозував зростання MSCI Emerging Market до 1300 пунктів в 2010 році - майже до історичного максимуму (1338,49 пунктів, зафіксоване 29 жовтня 2007 р.). З ранку 27 січня показник майже не змінився і склав менше 940 пунктів.

Волатильність на світових ринках облігацій і сировини може обмежити ралі на ринках акцій країн, що розвиваються, вважають аналітики JPMorgan. Тому інвесторам варто уважно придивитися до динаміки прибутковості 10-річних US Treasuries цього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua