GM підтвердив інформацію про купівлю компанією Spyker Cars автовиробника Saab


GM підтвердив інформацію про купівлю компанією Spyker Cars автовиробника Saab

Американський автоконцерн General Motors (GM) офіційно підтвердив інформацію про продаж шведського автовиробника Saab нідерландському виробникові суперкарів компанії Spyker Cars NV.

За словами віце-президента GM із корпоративного планування Джона Сміта, досягнутий результат став можливим завдяки спільній роботі американського концерну, нідерландського виробника, а також шведського уряду, повідомляється в офіційному прес-релізі GM.

За умовами операції, сума покупки Saab складе 74 млн дол. Крім того, голландська компанія викупить акції з відстроченим дивідендом Saab на суму 326 млн дол. Також однією з умов операції стала згода Європейського інвестиційного банку (EIB) виділити Saab кредит у розмірі 400 млн євро під держгарантії шведського уряду.

Spyker Cars розробляє, виробляє і реалізує елітні спорткари, зокрема, моделі C8 Aileron і D8. Торік Spyker випустила 43 автомобілі. Компанія на третину належить російському банкірові, власникові "Інвестбанку" Володимиру Антонову.

В першій половині 2009 р. Spyker Cars реалізувала 23 автомобілі і зафіксувала чистий збиток у розмірі 8,7 млн євро. Позаминулий рік компанія також закінчила зі збитком. Власних коштів на придбання Saab у неї навряд чи вистачить, тому значна частка фінансування може надійти від російського акціонера, вважають експерти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua