Державна виконавча служба у 2008-2009 рр. на виконання судових рішень стягнула 44 млрд грн


Державна виконавча служба у 2008-2009 рр. на виконання судових рішень стягнула 44 млрд грн

Державна виконавча служба України у 2008-2009 рр. на виконання судових рішень стягнула 44 млрд грн. Про це на колегії Мін'юсту України заявив міністр юстиції Микола Оніщук. Він додав, що 272 млн грн з цієї суми було стягнуто на користь держави.

Також М.Оніщук повідомив, що в 2009 р. Державна виконавча служба здійснила 4,4 млн грн виконавчих проваджень. За словами міністра, це досить високий показник, який свідчить про значну кількість судових рішень, які громадяни чи юридичні особи не бажають виконати добровільно.

Також міністр виступає за прийняття розробленого законопроекту про запровадження приватних виконавчих служб, які мають стати більш ефективними за державну і діятимуть в галузі господарських відносин. Водночас він наголосив, що право скористатись послугами державної чи приватної виконавчої служби має лишитись за суб'єктом, на користь якого ухвалено те чи інше судове рішення.

"Проект про приватних виконавців розроблено. Вони працюватимуть в сфері господарських відносин... Громадяни повинні мати право вибору між державною та приватною виконавчими службами", - сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua