Декілька філій китайських банків припинили видачу кредитів до кінця місяця


Декілька філій китайських банків припинили видачу кредитів до кінця місяця

Декілька китайських банків наказали деяким філіям припинити видачу нових кредитів до кінця цього місяця, заявили виданню The Wall Street Journal люди, знайомі з ситуацією. Це сталося у зв'язку з поширенням чуток, що Китай може прийняти енергійніші заходи, аби приборкати обсяг видачі банківських кредитів.

Даний крок був зроблений на тлі повідомлень про новий потік кредитів, виданих у перші декілька тижнів цього року, через рік після початку кредитного буму в КНР в 2009 р. Поки не ясно, наскільки серйозною є зупинка видачі нових позик насправді.

Голова комісії з регулювання банківської діяльності Лю Мінкан сказав минулого тижня, що регулятор чекає зниження обсягу нових кредитів до 7,5 трлн. юанів ($1,1 трлн.) цього року в порівнянні з 9,59 млрд. юанів в 2009 р. Ця цифра, проте, удвічі вища за рівень 2008 р.

Скасували видачу нових кредитів до кінця січня пекінська філія Industrial & Commercial Bank of China Ltd, шанхайський підрозділ China Citic Bank Corp. і декілька середніх банків у різних районах КНР.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua